Wypożyczalnia

Glebogryzarka spalinowa
Glebogryzarka Silex 103 B to idealne połączenie zwrotności, wytrzymałości oraz wysokich parametrów technicznych. Dzięki swojej stosunkowo niskiej wadze oraz kompaktowej budowie glebogryzarka świetnie nadaje się do pracy zarówno na ograniczonej przestrzeni jak i w pobliżu niskiej roślinności.
cena: 100 zł/doba
kaucja: 400zł
Mocna glebogryzarka
Glebogryzarka VIKING HB 585 o szerokości roboczej 85 cm idealnie nadaje się do zastosowań na wielkopowierzchniowych polach uprawnych a po zmniejszeniu wielkości roboczej do 60 cm można ją stosować także na mniejszych powierzchniach.
cena: 80 zł/doba
kaucja: 300zł
Wertykulator
Wertykulator SPV 40 B to urządzenie dedykowane profesjonalistom, maszyna najwyższej klasy, która jest stworzona do tego, by podejmować wyzwanie jakim jest uzyskanie perfekcyjnego stanu trawnika.
cena: 70 zł/doba
kaucja: 300zł
Zagęszczarka
Jednokierunkowa zagęszczarka wibracyjna. Idealna do zagęszczania piasku, żwiru oraz innych gruntów niespoistych. Zagęszczarka Honda Bully bardzo często wykorzystywana jest podczas prac brukarskich.
cena: 120 zł/doba
kaucja: 500zł
Mocny rozdrabniacz spalinowy
Bardzo mocny spalinowy rozdrabniacz ogrodowy z ukośnym lejem wsadowym i silnikiem o mocy 6,5 KM w technologii OHV. Szeroki zespół jezdny umożliwia wygodny transport urządzenia. Mechanizm tnący Multi-Cut 370 bez problemu rozdrabnia gałęzie o średnicy do 45 mm.
cena: 90 zł/doba
kaucja: 400zł
Elektryczny rozdrabniacz ogrodowy do rozdrabniania rozłożystych gałęzi
Rozdrabniacz elektryczny idealny do szybkiego rozdrobnienia dużej ilości gałęzi o średnicy do 35 mm oraz materiału miękkiego. Moc 2500W.
cena: 60 zł/doba
kaucja: 200zł
Odkurzacz ogrodowy o dużej mocy
Idealny do oczyszczania dużych powierzchni. Możliwość zastosowania jako dmuchawy. Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, dysza płaska, STIHL ElastoStart, system antywibracyjny STIHL. Ciężar 5,6 kg.
cena: 50 zł/doba
kaucja: 150zł
Myjka wysokociśnieniowa
Myjka wysokociśnieniowa o ciśnieniu roboczym 135 bar idealna do prac porządkowych wokół domu i w ogrodzie. Bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 9 m, uchwyty na dodatkowe akcesoria, takie jak obrotowa szczotka myjąca i wąż płaski z oplotem tekstylnym.
cena: 60 zł/doba
kaucja: 200zł
Lekka kosa mechaniczna
Najmniejszy model kosy mechanicznej STIHL wyposażony w uchwytobwiedniowy. Urządzenie przeznaczone jest do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i murów. Ciężar 4,2kg
cena: 50 zł/doba
kaucja: 150zł
Pilarka elektryczna
Wydajna, ergonomiczna pilarka elektryczna z napinaczem piły łańcuchowej STIHL (B) oraz hamulcem STIHL QuickStop Super (C-Q). Optymalna do pracy wokół domu, majsterkowania i cięcia drewna opałowego. Ciężar 4,6kg.
cena: 50 zł/doba
kaucja: 150zł
Responsive image
Nożyce do żywopłotów
Mocne elektryczne nożyce do cięcia twardych żwywopłotów wyposażone w silnik o mocy 600 Watt. Ergonomiczny design, prosta obsługa, 5-pozycji roboczych umożliwia wygodną pracę.Ciężar 4,2kg.
cena: 50 zł/doba
kaucja: 150zł
Responsive image
Drabina wielofunkcyjna 3x15
Aluminiowe, trzyczęściowe drabiny ze szczeblami do wszechstronnych zastosowań: jako drabina przystawna, rozsuwana, rozstawiana jako drabina wolnostojąca. Anodowane aluminium (nie brudzi,zwiększona trwałość materiału, utwardzenie powierzchni, odporność na utlenianie). Wysokość- 11m.
cena: 50 zł/doba
kaucja: 150zł
Walec ogrodowy
Walec może być wypełniony wodą lub piaskiem.
Dane techniczne:
  • Długość z rączką: 136cm
  • Szerokość walca: 52cm
  • Średnica walca: 39cm
  • Masa: 14kg ( masa po napełnieniu wodą: około 80 kg)
cena: 25 zł/doba
kaucja: 100zł
Siewnik
Siewnika uniwersalnego L można używać do rozsiewania materiałów o cząstkach różnej wielkości: nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. Dzięki temu można go używać zarówno latem, jak i zimą. Uchwyt z funkcją otwierania/zamykania umożliwia precyzyjne dozowanie materiału.
Dane techniczne
  • Szerokość pracy: 0.45 m
  • Pojemność pojemnika: 12.5 l
cena: 20 zł/doba
kaucja: 100zł

Kontakt

sklep i serwis: (32) 43 - 31 - 969

wypożyczalnia: 661 920 226

Adres

Stanowice,
Zwycięstwa 31a

Nieopodal zjazdu z autostrady A1 w Bełku, kierunek Rybnik.


Wykonanie

Tomasz Polok